TOPLANTI MERKEZİ

http://deridenderine.serenaslive.com/

 

TOPLANTI TARİHLERİ

Toplantı 5-7 Şubat 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Toplantının detaylı bilimsel programına ”Bilimsel Program” menüsünden ulaşabilirsiniz.

 

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe’dir.

 

İZİNLER

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.

 

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Serenas Live Online Kongre Platformu kayıt ve danışma masaları 5-7 Şubat tarihlerinde saat 08:30 – 20:30 saatleri arasında hizmet verecektir. Yetkili personele platform üzerinden chat, whatsapp ve form modülleri ile ulaşabilirsiniz.

 

SÖZLÜ BİLDİRİ SUNUMU

Bildiri değerlendirme kurulu tarafından belirlenecek sınırlı sayıda bildiri, düzenleme kurulu tarafından belirlenecek takvim doğrultusunda platform üzerinden online olarak sunulacaktır.

 

POSTER ALANI

Kongre bilimsel kurulu tarafından kabul edilen poster bildiriler kongre süresince e-poster olarak sunulacaktır. Bildiri sahipleri e-posterleri bildiri sistemi üzerinden yükleyebilecektir. Online kongre platformu üzerinde E-poster salonunda kabul edilen tüm poster bildiriler sunulacaktır.

 

DİJİTAL KATILIM SERTİFİKASI

Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını  7 Şubat tarihinde Online Kongre Platformu Atrium Alanı ve Toplantı Salonları Fuayesinde yer alan Kongre Sertifika kioskundan dijital olarak alabileceklerdir.